O nas

Witaj!

Zamieszkaj najbliżej morza, przy samiuśkiej plaży!

Zapraszamy do wypoczynku nad Bałtykiem, korzystając z noclegów w Domu Gościnnym Sabina, położonym nad samym morzem, z własnym zejściem na plażę.

U nas można grillować z widokiem na morze, przed ewentualnym deszczem uciec w kilkanaście sekund chowając się w pokoju, kontemplować wschody i zachody słońca nad morzem bezpośrednio z podwórza lub okna pokoju… Oglądać telewizję wdychając morską bryzę…

Dość noszenia ciężkich bagaży z ośrodka na plażę i z powrotem! Mieszkając u Sabiny masz plażę na miejscu! Nie musisz się ubierać, jeśli chcesz wychodzisz w stroju kąpielowym – w kilka sekund jesteś na strzeżonej plaży!
Plażowanie to nie ciężka wyprawa, tylko wyjście przed dom!

zdj

POLSKIE WYBRZEŻE

Największą dumą liczącego 510 km polskiego wybrzeż są piękne, szerokie, piaszczyste i naturalne plaże, na które od wieków sztormy wyrzucają kawałki złocistych bursztynów, a miłośnicy plażowania zażywają na nich słonecznych kąpieli.
Rozłożone wzdłuż polskiego wybrzeża miejscowości pod wieloma względami przewyższają nawet śródziemnomorskie kurorty. Zamiast stali i betonu są tu wydmy i sosnowe lasy, zamiast hotelowych drapaczy chmur - kameralne resorty i domy gościnne.

Wypoczynek nad morzem w Niechorzu to:

czyste morskie powietrze

zabawa i relaks na plaży

kąpiele wodne i słoneczne bez stresu

spacery brzegiem morza oraz wśród wonnych lasów i zagajników sosnowych

pyszne ryby świeżo złowione specjalnie dla smakoszy

dyskoteki, dancingi, karaoke, kluby gier dla tych co lubią rozrywkę

ustronne miejsca, kafejki, alejki i parki dla tych, co cenią spokój

atrakcje gminy Rewal, latarnia morska, muzeum rybołówstwa, smażalnie ryb

blisko plac zabaw, boisko, kort tenisowy

poczta, bankomat, apteka, sklepy